"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

Metamorfoza

Witajcie Kochani :)
Dziś będzie o mojej małej metamorfozie.
Może kogoś zmotywuję ten post do działania.

Dzień zaczynam od przegotowanej ciepłej wody z cytryną.Super rozgrzewa organizm,dodatkowo wspaniale poprawia odporność, oczyszcza organizm a przede wszystkim poprawia metabolizm.W ciągu dnia wypijam minimum 3l wody.
Jem regularnie 5 posiłków dziennie.Na śniadanie jest to owsianka która mi bardzo zasmakowała i da się ją polubić.
Co do mojej aktywności to wygląda tak że od czerwca ćwiczyłam według planu z książki Natalii Gacki.Książkę udało mi się całą zakończyć i jestem dumna z siebie że dotrwałam do końca i efektów jakie udało mi się osiągnąć.Teraz kupiłam płytę Natalii z ćwiczeniami i muszę przyznać że daję niezły wycisk :)
Dodatkowo staram się biegać jak na początek 3 razy w tygodniu po 30-45 minut.Bieganie to rewelacyjny czas nie tylko ze względu na spalanie kalorii.Dla mnie jest to świetny czas na uporządkowanie i zebranie myśli w mojej głowie.Jest to czas tylko dla mnie więc myślę,planuję,marzę i tryskam swoją pozytywną energią do świata.Endorfiny górą! :)
Czasem dorzucę jeszcze orbitreka z 20-30 minut zależy też to od mojego planu dnia.


Choruję na cukrzycę typu I już 14 lat.
Z początku było trudno,bywały gorsze dni i nadal takie czasem się zdarzają jednak nie poddaję się i walczę dalej bo wiem że jest warto :)
Pamiętajcie że choroba nie jest żadnym ograniczeniem wręcz przeciwnie możemy więcej niż nam się wydaję.
Wiem że jeszcze przede mną dużo pracy i do ideału dużo brakuję jednak już jestem coraz bliżej swojego celu ;)
Wszystko to kwestia przyzwyczajenia.Teraz dzień bez treningu jest dla mnie dniem straconym ;)

Dodatkowo korzystałam z zabiegów takich jak:

Karboksyterapia- to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dwutlenek węgla w medycynie wykorzystywany od kilkudziesięciu lat. W latach 30-tych francuscy kardiolodzy z uzdrowiska Royat zastosowali go u pacjentów z niewydolnością żylną. W latach 90tych dwutlenek węgla zaczęto podawać śródskórnie lecząc zmiany troficzne skóry w przebiegu miażdżycy i cukrzycy. Okazało się, że gaz wprowadzany pod skórę poprawia również jej stan i wygląd.Dwutlenek węgla podawany jest przy pomocy specjalnej aparatury, która reguluje jego przepływ i temperaturę. Dzięki specjalnej aparaturze i przy pomocy cienkiej igły gaz zostaje aplikowany pod skórę. Podczas zabiegu można poczuć niewielki ból, ukłucie i rozpychanie pod skórą. Dwutlenek węgla szybko i łatwo rozchodzi się w tkankach. Na skórze widać wówczas uwypuklenia i cienkie linie. O tym jak długo trwa zabieg decyduje ilość podawanego gazu.

Kriolipoliza-to nieinwazyjna metoda, polegająca na redukcji tkanki tłuszczowej przy działaniu niskiej temperatury. W skutek chłodzenia uzyskujemy efekt lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a kolejnie jest naturalnie wydalany z naszego organizmu. Zabieg jest bezpieczny dzięki kontroli nad temperaturą oddziałującą na skórę. Kriolipoliza zapewnia redukcję od 25 do 45% grubości warstwy tłuszczu, a efekty stają się widoczne już po ok. 2-3 tygodniach. Zabieg na tej samej części ciała można powtórzyć po upływie sześciu tygodni.Zabieg trwa od 30 do 45 min (przy jednym przyłożeniu głowicy). Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tłuszczyku. Do głowicy próżniowo zostaje zassana skóra z warstwą tkanki tłuszczowej, która następnie ulega schłodzeniu. W otworze głowicy znajdują się płytki chłodzące, powodujące proces kriolipolizy. Proces kriolipolizy jest selektywny i polega na wywoływanym wychłodzeniem obumieraniu adipocytów nie naruszając sąsiednich organów i komórek o innych funkcjach. Obumarłe komórki zostają w naturalny sposób stopniowo wydalane z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje. Końcowy rezultat osiągany jest po 6 tygodniach, po tym czasie zabieg można powtórzyć na tym samym obszarze.

Żelazko antycellulitowe-Żelasko antycellulitowe to urządzenie, przeznaczone do walki z cellulitem i miejscową otyłością nawet w najbardziej zaawansowanym stadium, za sprawą ultradźwięków i fal uderzeniowych.
Jest to innowacja w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć się zbędnych centymetrów, a efekty widać już po pierwszym zabiegu!

Zabiegi wykonałam w Guido Beauty 
Profesjonalnie,miła atmosfera,świetne promocję z których warto skorzystać.
Polecam serdecznie!

Poniżej zdjęcia mojej metamorfozy:
czerwiec/listopad
czerwiec/pazdziernik 
czerwiec/wrzesień 

Jeśli będziecie mieli pytania to piszcie ;)
Pozdrawiam

 

2 komentarze:

  1. ej, ja też byłam w Guido na Karbo! może tam mnie spotkałaś kiedyś hahaha :D

    OdpowiedzUsuń