"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

Wrocławskie spotkanie blogerekPrzyszedł czas na relację z Wrocławskiego spotkania blogerek, które obyło się 22 stycznia w restauracji BLT. To już drugie tego typu spotkanie na którym miałam przyjemność gościć.

Pomimo że czekała mnie długa podróż  bo wybrałam się do Wrocławia pociągiem to uważam to spotkanie za bardzo udane i już czekam na kolejne spotkanie ;)


Organizatorkami były:

-Justyna z bloga  Zmiksuj To!


Dziewczyny włożyły w przygotowania dużo pracy, zadbały o atrakcję, inspirujące wykłady oraz rozmowy z zaproszonymi gośćmi.Jako pierwsza wystąpiła Agnieszka Nowakowska osobisty coach .Opowiedziała o sobie, swojej działalności, byciu „matką, żoną i kochanką idealną ”.Przed spotkaniem Agnieszkę znałam tylko z Internetu i cieszę się że miałam okazję ją poznać osobiście to pewna sobie kobieta, tryskająca energią. Można się od niej nauczyć stawiania na siebie i realizacji własnych potrzeb, z myślą że kiedy Ty będziesz szczęśliwa Twoi bliscy też będą szczęśliwi razem z Tobą.Żona, matka to też człowiek i ma prawo realizować swoje plany.
Kolejną  prelekcję na temat fotografii miał Rafał Ryziński fotograf który na co dzień zajmuję się fotografią komercyjną. Zaczął krótką informacją o sobie, trzeba przyznać że to bardzo skromny człowiek ;) Odpowiedział na pytania oraz dał nam kilka wskazówek jak ulepszyć zdjęcia.
Przyszła pora na Sandrę Smolarczyk która jest makijażystką. Wykonała makijaż na sesję fotograficzną na jednej z uczestniczek spotkania Izie oraz opowiedziała na co zwrócić uwagę przy wykonywaniu makijażu. Mogłabym jej słuchać i słuchać a końca nie było by widać ;) Uważam że to była najciekawsza prezentacja.
Ostatnią prelegentką była Ula Kaptur, przedstawicielka like08 – firmy, która stworzyła nam piękne logo na kubki i koszulki ze spotkania.Opowiedziała nam o ofercie firmy i promowaniu własnej marki w social mediach.


Na koniec spotkania były przystawki,pizza.Smakowało wszystko apetycznie,w dodatku miła obsługa.Jeśli tylko będę w Wrocławiu to na pewno odwiedzę restaurację BLT.
 Ten kosz kosmetyków będzie do wygrania w konkursie
  
 


Dziękuję za zaproszenie organizatorką spotkania Justynie i Elwirze oraz sponsorom którzy umilili nam to spotkanie:

Sponsorzy i ich upominki: zaproszenie do kawiarni i cukierni Słodki Adres, kosmetyki naturalne dla kobiet i dzieci od Ekodrogerii Eco&More, oleje tłoczone na zimno od firmy SemCo, puder od Pixie Cosmetics, próbki naturalnych kremów od Resibo, kalendarze chrupki Solo, ubranka od Nanaf Organic, kubki od Poki, torby ekologiczne i znaczniki do walizek od Mrówka Travel i cudowne kosze z kosmetykami Cien od Lidla, o które będziecie mogli już niedługo zawalczyć w blogowym konkursie, książki wydawnictwa Zwierciadło i Lalanka.
 I wspólne zdjęcie:
Zdjęcia zostały wykonane przez Rafała Ryzińskiego oraz Glam & Curvy,
a grafika przez Zmiksuj to!1 komentarz:

  1. Z takiego spotkania można wynieść wiele dobrego: znajomości i wiedzę. Super :)

    OdpowiedzUsuń