"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

Equilibra - ALOESOWY ANTY-PERSPIRANT W KULCE

Produkty jak i marka Equilibra były mi nieznane, aż do czasu gdy na ostatnim spotkaniu blogerek w Rybniku, znalazłam wśród upominków aloesowy anty-perspirant w kulce. Opis producenta:
Anty-perspirant z „inteligentną” cząsteczką, naturalnego pochodzenia, która uaktywnia się podczas wydzielania potu i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Wysoka zawartość (30%) czystego niepasteryzowanego żelu aloesowego koi i nawilża skórę pod pachami.

NIE ZAWIERAJA PARABENÓW►NIE ZAWIERA SOLI ALUMINIUM►NIE ZAWIERA SLS, SLES I PEG►NIE ZAWIERA ALERGENÓW►TESTOWANY DERMATOLOGICZNIE


Produkt znajduję się  w plastikowym biało zielonym opakowaniu. Aplikator jest w postaci kulki. Pojemność to 50 ml. Konsystencja jest dość gęsta, o żółtym zabarwieniu. Szczerze mówiąc ja nie lubię tego typu dezodorantów, a najbardziej to tej klejącej, mokrej warstwy, która ciężko się wchłania. I tak też jest w tym przypadku. Antyperspirant brudzi ubrania na kolor żółty, co jest uciążliwe. Dezodorant niestety nie daję gwarancji żadnej ochrony przed poceniem czy przykrym zapachem. Nie sprawdził się u mnie w codziennych czynnościach, a tym bardziej przy treningu na siłowni. Co ważne, dezodorant nie zawiera parabenów, soli aluminium, sls, sles, i pega a kompozycja zapachowa pozbawiona jest alergenów. Za co wielki plus dla firmy. Zapach jest delikatny, przyjemny.

Firma w swojej ofercie oprócz kosmetyków pielęgnacyjnych posiada również suplementy diety i produkty spożywcze. Więc może będę miała okazję przetestować inne, które okażą się strzałem w dziesiątkę! :)

Produkt dostępny jest >> TUTAJ << w cenie 18,99 / 50 ml

http://www.equilibra.pl/


Co sądzicie o produktach marki Equilibra ? Jakie polecacie ?

1 komentarz:

  1. Uuuu, nie przypuszczałam, że będzie taki efekt testowania :( Ja osobiście nie znam żadnych produktów marki Equilibra i tego antyperspirantu również nie stosowałam. Fajnie, że dezodorant nie zawiera parabenów, soli aluminium, sls, sles i pega, ale minus dlatego, że nie daję gwarancji żadnej ochrony przed poceniem czy przykrym zapachem.

    OdpowiedzUsuń