"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

Meet Beauty II Warszawa 23.04.2016

23 kwietnia miałam przyjemność uczestniczyć w Konferencji Meet Beauty, która odbyła się w Warszawie, na Stadionie Narodowym.


Wydarzenie już po raz drugi zostało zorganizowane przez Blog Media i portal Zblogowani.  Zgłoszenie na konferencję wysłałam spontanicznie, na ostatnią chwilę, i z myślą, że się nie dostane, a tu proszę jednak się dostałam, i miałam zaszczyt być wśród 300 wybranych blogerów, co dla mnie jest ogromnym wyróżnieniem. Teraz przyszła pora na moją relację, z tego cudownego dnia, w sumie nie mam zbyt wiele swoich zdjęć, bo dużą uwagę przywiązałam wiedzy, którą mogłam zdobyć.


Wstałam bardzo szybko, bo już o 1:30! Jednak musiałam dojechać z Rybnika do Katowic, tam czekałam na pociąg który miałam o 5:40 i rozpoczęłam podróż do Warszawy. Cała impreza jak już wcześniej wspominałam odbywała się na Stadionie Narodowym. Do dyspozycji było kilka sal konferencyjnych, w których odbywały się warsztaty i wykłady, bardzo duży hol, w którym można było sobie zrobić kawę, herbatę lub napić się wody. Organizację uważam za świetną, wszystko wypadło dobrze :)


Po przywitaniu wszystkich przybyłych przez organizatorów, każdy udał się na wybrane warsztaty lub wykłady. Ja wybrałam warsztaty makijażowe przygotowane przez markę Lirene. Prowadzącą była Anna Orłowska, wizażystką, którą można zobaczyć w TVN Style w programach
„Klinika Urody” i „W poszukiwaniu piękna”.
Cieszę się, że udało mi się dostać właśnie na te warsztaty i poznać Panią Anie. Jest profesjonalistką w tym co robi, a po za tym sympatyczna osoba i komunikatywna. Same warsztaty były prowadzone ciekawie. Była okazja aby przetestować różnego rodzaju nowości Liren. Każda z blogerek otrzymała fluid i serum w jednym - No Mask. Nowość marki Lirene, która ma szansę stać się prawdziwym hitem. Niestety mój upominek gdzieś zginął podczas konferencji, a szkoda, bo miałam wielką ochotę go przetestować ;)

W między czasie można było iść na wykłady, których prelegentami byli:
Tobiasz Kujawa - bloger, dziennikarz, stylista; od czterech lat z powodzeniem prowadzi bloga www.freestylevoguing.com
Marta Lech-Maciejewska - razem z mężem Jankiem i synkiem Mieciem prowadzi bloga SuperStyler.pl.
Monika Busz-Rusiecka - pasjonatka wizażu i kosmetyków do makijażu, znana jako Ladymakeup.

Były stoiska firm z produktami, takich jak:
Golden Rose Polska, Annabelle Minerals, GLOV, Lirene, Indigo Nails Lab Polska, Włos poleca WAX Pilomax, Bielenda, Tołpa, Eveline Cosmetics, Got2Be, Palmer'sPolska.
Wszystkie te marki stanęły na wysokości zadania, jednak ja osobiście chciała bym wyróżnić tutaj Eveline.
Do sprawy podeszły profesjonalnie, i pomagały każdej z blogerek dobrać kosmetyki, indywidualnie według  potrzeb. Kolejki do tego stoiska były ogromne, jednak udało mi się dostać. Panie mimo zmęczenia, nadal z uśmiechem pomagały dobrać produkty, abyśmy były zadowolone. Wielkie ukłony w ich stronę! Dziękuję! :)


Podsumowując całą konferencję, oceniam bardzo pozytywnie. Poznałam wiele wspaniałych osób, zdobyłam nową wiedzę. Wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, profesjonalnie. Aż żal było wracać. Ale wiadomo, wszystko co dobre szybko się kończy ;) Mam nadzieję, że za rok też będę miała możliwość uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu! 


Poniżej upominki, które otrzymałyśmy na konferencji Meet Beauty.
Dziękuję!


Pozdrawiam!
 

3 komentarze:

  1. Świetnie! Na kolejną edycję się zgłaszam i kropka:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna sprawa , zazdroszczę. obserwuje i zapraszam do mnie

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja jeszcze nigdy nie uczestniczyłam w żadnym blogerskim spotkaniu, nie wiem czemu ;)

    OdpowiedzUsuń