"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

Fluobeauty - Szkoła wizażu

We wrześniu miałam okazję być modelką w szkole wizażu fluobeauty w Rybniku i oto efekty pracy kursantki, wow ile dziewczyny zdobywają tam wiedzy!

Zachęcam Was do polubienia fanpage -> FluobeautyNajbliższe wolne miejsca na kurs wizażu z nowościami (info na Mikołaja!) to luty/marzec 2017 dlatego polecam Ci zapisać się już teraz! :)

NIŻEJ Poczytać możecie o miejscu, które sama sprawdziłam i POLECAM oraz które otrzymało patronaty honorowe znanych gazet, oraz marek kosmetycznych, czyli o szkole wizażu Fluobeauty School of makeup designers!

Fluobeauty School of makeup / szkoła wizażu & make up jest przede wszystkim uprawnioną jednostką do prowadzenia kursów i szkoleń ! Mamy odpowiednie uprawnienia, zarówno dydaktyczne, jak i techniczne. Jesteśmy w rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod nr: 2.24/00064/2016, ponadto nasza kadra szkoleniowa ma odpowiednie uprawnienia pedagogiczne! Nasz główny wizażysta i Makeup Designer jest certyfikowanym specjalistą w dziedzinie wizażu oraz instruktorem praktycznej nauki zawodu! Przez prawie 10 lat pracy miała okazję współpracować z telewizją, przy sesjach modowych, prowadzić pokazy dla marek kosmetycznych oraz napisać swój skrypt z zakresu autorskiego programu wizażu, zawierającego zagadnienia z autoprezentacji, pedagogiki oraz tajników social mediów! Tak! W dzisiejszym, NOWOCZESNYM świecie, cała ta wiedza, związana ściśle z wizażem jest potrzebna każdemu Wizażyście! Jest to jedyny taki kurs i program, łączący te wszystkie zagadnienia w jeden, niezwykle bogaty kurs, na śląsku i większych miastach Polski! Program jest chroniony prawnie zgodnie z ustawą o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dn. 16 kwietnia 1993r. Dz.U.nr 47/1993 poz.211 oraz Dz.U. z 1994 r. nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami.

Zanim wybierzesz ośrodek oferujący jakikolwiek kurs sprawdź, czy tak jak Fluobeauty School of MakeUp Designers/ Szkoła wizażu & Make Up:

jest placówką szkoleniową, zarejestrowaną w rejestrze!
porównaj zakres programu, czy widzisz ten sam po raz kolejny, czy może coś go wyróżnia ?
czy prowadzący jest instruktorem praktycznej nauki zawodu? Ma uprawnienia? Doświadczenie?
czy posiadają patronat światowych marek tj Inglot?
czy kurs trwa minimum 30h wymaganych przez MEN?
czy oferują konsultacje z prowadzącym po zakończeniu szkolenia, pomagając w początkach kariery?
czy oferują dla najlepszych kursantów praktyki i innego rodzaju możliwości zdobycia doświadczenia?
czy oferują certyfikat w 2 językach?
czy oprócz Certyfikatu otrzymasz zaświadczenie programowe ?
czy jako absolwent będziesz miał z tego tytułu jakieś przywileje?

U nas odpowiedź na każde powyższe pytanie brzmi TAK ! I jesteśmy z tego dumni, dumni, iż jesteśmy pierwszą, nowoczesną szkołą wizażu w mieście i okolicach!

Zatem podsumowując … CO ZYSKUJESZ będąc naszym kursantem i absolwentem?


Certyfikat i zaświadczenie programowe mające ważność, czyli wydane przez zarejestrowaną instytucję szkoleniową! Zawsze to sprawdzaj!
Kurs o wyjątkowym programie, chroniony prawem, nie znajdziesz go nigdzie indziej.
Zajęcia, podczas których wiedza jest przekazywana profesjonalnie, przez osobę mającą uprawnienia instruktora praktycznej nauki zawodu od wielu lat, nie od wczoraj!
Mamy przyjemność zostać docenionym przez światową markę, jaką jest m.in. INGLOT.
Nasz szkoleniowiec jeździ jako MAKEUP Diesigner & Blogger na tak prestiżowe imprezy, jak Fashion Week Poland!
Kurs trwa na tyle długo byś mogła/ mógł przyswoić całą wiedzę, nie kończymy równo z dzwonkiem, podchodzimy do Was bardzo indywidualnie, szanując Was i doceniając Wasz wybór – naszej szkoły- oferujemy konsultacje z prowadzącym już po zakończonym kursie !
Certyfikat wydawany jest w języku polskim i angielskim na życzenie! Nowocześnie.
Na osobnym dokumencie otrzymasz zaświadczenie programowe!
Nasi absolwenci są, traktowani wyjątkowo otrzymując, co najmniej 20% zniżki w szkole na kosmetyki INGLOT! Jako jedyni Robimy wszystko by ułatwić Wam drogę do kariery!
Najlepszych docenimy, oferując praktyki.


INGLOT
PATRONAT HONOROWY – Imperium Kobiet

Fluobeauty School of Make Up Designers/ Szkoła Wizażu &MakeUp
2.24/00064/2016
44-200 Rybnik
tel. 666868816


Polecam Wam autora szkoleniowego Magdalena Drzeniek, która jest mistrzynią w tym, co robi i zawsze potrafi mnie zaskoczyć wykonanym makijażem ;)

7 komentarzy: