"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

Słoneczny Zdrój Hotel Medical Spa&Wellness

Na spotkaniu BlogoMamy wylicytowałam voucher do Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness. Postanowiliśmy z mężem z tego skorzystać i wybrać się na dwudniowy urlop. Co prawda krótko, ale zawsze lepsze to niż nic. Taki odpoczynek był nam potrzebny :)

Na samym początku przywitała nas bardzo miła obsługa, wręczając karty do pokoju. Zostaliśmy zaproszeni do pięknego, przestronnego pokoju. Do naszej dyspozycji był balkon, sejf, tv i łazienka, w której znajdował się prysznic, suszarka do włosów i szlafroki. Dodatkowo na szafce znajdował się czajnik i zestaw herbat i kawy oraz dwie wody Busko-Zdrój. Wszystko było idealnie, starannie przygotowane na nasz przyjazd. Panie sprzątaczki każdego dnia dbały o porządek, czystą pościel. Czuliśmy się dobrze i komfortowo. W pakiecie skorzystałam z dwóch zabiegów. Pierwszym był masaż relaksujący. Świetny nastrój, świece, muzyka i rewelacyjne ręce Pani, która wykonywała, masaż sprawiły, że mogłam, się spokojnie relaksować nie myśląc o niczym innym. Trwało to zaledwie 30 minut jednak miło go wspominam i potworzyłabym chętnie znów ;) Kolejnym była kąpiel kosmetyczna SPA. Zanurzyłam się do wanny pełnej wody a w niej olejek, który obłędnie pachniał. I tak leżałam 20 minut. Dookoła mnie świece zapalone, muzyka idealnie stworzony klimat. Po wyjściu moje ciało było gładkie, miękkie w dotyku. A ja na tyle odprężona, że mogłam korzystać z innych atrakcji. Tak to można odpoczywać ;)Jedzenie podawane było, w formie bufetu więc każdy nabierał sobie, na co miałochotę. Muszę przyznać, że wybór był ogromny. Każdy znalazł coś dla siebie. Wszystko było smaczne i zjedliśmy z wielkim apetytem. W ofercie mieliśmy śniadanie i obiadokolację.


Przyszedł czas na strefę Wellness. A dokładnie ogromny basen z podwodnym systemem hydromasaży, jacuzzi oraz sauny. Przyznam szczerze, że była to moja upragniona strefa, z której najchętniej bym nie wychodziła. Jedyny minus moim zdaniem to tylko jedne jacuzzi do dyspozycji. A chętnych było wiele. Jednak udało nam się z niego skorzystać, z czego ogromnie się cieszę :)


Piękne obejście wokół hotelu. Gdzie można było wybrać się na spacer i odetchnąć świeżym powietrzem.

Zdjęcia wykonanie: Ja/Hotel Słoneczny Zdrój

Nowoczesny, elegancki wygląd urzekł nas bardzo i długo zostanie w naszej pamięci. Już przy samym wejściu do hotelu można było poczuć idealny klimat tego miejsca. Wszystko na wysokim poziomie, luksusowo. Jest to magiczne miejsce, do którego będziemy chętnie wracać. Już planujemy kolejny wyjazd tym razem we trójkę! :)

1 komentarz: