"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

sobota, 30 stycznia 2016

Wrocławskie spotkanie blogerekPrzyszedł czas na relację z Wrocławskiego spotkania blogerek, które obyło się 22 stycznia w restauracji BLT. To już drugie tego typu spotkanie na którym miałam przyjemność gościć.

Pomimo że czekała mnie długa podróż  bo wybrałam się do Wrocławia pociągiem to uważam to spotkanie za bardzo udane i już czekam na kolejne spotkanie ;)


Organizatorkami były:

-Justyna z bloga  Zmiksuj To!


Dziewczyny włożyły w przygotowania dużo pracy, zadbały o atrakcję, inspirujące wykłady oraz rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

poniedziałek, 25 stycznia 2016

aKukubox styczniowe pudełkoDziś dotarł do nas styczniowy aKukubox , czyli pudełko niespodzianka  z artykułami dla dziecka. Uwielbiamy takie niespodzianki!

To już nasza druga paczka, o pierwszej możecie poczytać tutaj >grudniowy box<

środa, 20 stycznia 2016

Black coatHej ;)

Moje życie ciągle mnie zaskakuje, nie mogę narzekać na brak nowych wrażeń. Nowe wyzwania, cele, projekty – mam nadzieję że wkrótce będę mogła Wam zdradzić więcej szczegółów ;)

U mnie za oknem sypie śnieg, jest okropnie zimno, przygotowałam dla Was zimowy post z oufitem gdzie całego uroku stylizacji  dodaję bluzka z frędzlami. Z resztą zobaczcie sami ;)
A tak po za tym Kochani warto spełniać swoje marzenia!
Nawet jeśli czasem początki będą ciężkie. Nie wszystko od razu Ci się uda, pamiętaj że najważniejsze jest podejmowanie wyzwań, a sukces wypracujesz z czasem.

Miłego wieczoru!

wtorek, 12 stycznia 2016

Party dresses

Hej Kochani :)
Za oknem deszcz, szaro a ja mam dla Was post z nową stylizacją.
Ostatnio ich tutaj mało jednak mam nadzieję że to się zmieni ;)
Dajcie znać jak Wam się podoba.
Trzymajcie się ciepło!


wtorek, 5 stycznia 2016