"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

wtorek, 25 października 2016

Sfilmowani - Warsztaty aktorskie

Dziś mam dla Was post o warsztatach aktorskich Sfilmowani. To nie będzie krótki post. Kto ma czas i ochotę – radzę przygotować kubek kawy/herbaty do czytania. Nie napiszę o samych warsztatach, ale też o moich odczuciach, przemyśleniach.
Zacznijmy od tego, jak wyglądają takie warsztaty.
Składają się z 6 zajęć rozłożonych na dwa dni (sobota, niedziela). Na każde spotkanie są przeznaczone 2 godziny. Na zakończenie warsztatu wszyscy uczestnicy biorą udział w sesji zdjęciowej oraz otrzymują swoje portfolio.
czwartek, 20 października 2016

Joico Co+Wash Color

Hej Kochani ;)
 
Jak wiecie uwielbiam markę JOICO, moje włosy pokochały ich produkty od pierwszego użycia. Jest to dla mnie firma numer jeden, która sprawdza się u mnie rewelacyjnie i zawsze potrafi mnie zaskoczyć. I tak jest tym razem. Dziś przychodzę do Was z produktem Joico Co+Wash Color!
piątek, 14 października 2016

Liferia pudełko z kosmetykami z całego świata

Właśnie przed chwileczką dotarł do mnie nowy box, ma on na celu przybliżenie Polkom kosmetyków z innych krajów - Liferia to jedyne takie pudełko, które oferuje całkowitą różnorodność. Marka jest największym serwisem prenumerowanym na Ukrainie, ale zaczynają swoje działania w Polsce. Pierwsze pudełko zrobiło na mnie ogromne wrażenie, a to wszystko za sprawą zawartości, szaty graficznej pudełka, zostało dopracowane w każdym najmniejszym szczególe. Jestem pewna, że i Wam przypadnie do gustu ;)
                                                       
                                            

środa, 12 października 2016

Detox Zero - oczyść swój organizm

Jakiś czas temu otrzymałam DETOX ZERO. Warto od czasu do czasu pomyśleć o oczyszczeniu organizmu z toksyn. I pomyśleć o wzbogaceniu o spożywanie naturalnych i ekologicznych produktów.

DETOX ZERO pomaga oczyścić organizm z nadmiaru toksyn zawartych w produktach codziennego spożycia oraz ułatwia utrzymanie sylwetki. Pełna kuracja trwa 12 dni, codziennie należy wypić jedną butelkę produktu, następnie należy zrobić 10-dniową przerwę, po tym czasie można rozpocząć kurację oczyszczającą od nowa.
niedziela, 9 października 2016

"Sekundy do szczęścia" - Aneta Zamojska

autor: Aneta Zamojska

wydawnictwo: Firmamento

 
„Sekundy do szczęścia”

Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś w kluczowym momencie podjęła inną decyzję? 40-letnią Katarzynę poznajemy w tym samym momencie jej życia, ale w jego równoległych wariantach: jako żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. Za każdym razem jest to ta sama, choć tak naprawdę inna osoba. Z zaskoczeniem obserwujemy wpływ, jaki wywierają na bohaterkę wybierani mężczyźni. Kto był jej przeznaczony? Czy można uciec przed własnym losem? (…) Jaki wpływ na szczęście ma wybór dokonany przed laty?…