"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

Podsumowanie roku 2016 i plany na 2017

Czas na podsumowanie Roku 2016.

Były momenty, gdy świeciło słońce, ale i takie, gdy padał deszcz. Jak to w życiu bywa. Najważniejsze to się nie poddawać.

Strach o zdrowie najbliższej osoby. Jedna wielka niewiadoma. Chcesz, pomóc z całych sił jednak nie możesz. Człowiek czuję się bezradny w takich momentach. Wiele mnie to nauczyło. Życie bywa zbyt kruche, aby tracić czas na kłótnie, zawiść. Trzeba doceniać to, co mamy tu i teraz.

Podjęłam kroki w kierunku mojej pasji śpiewu i aktorstwa. Uczęszczam na zajęcia wokalne do Studia Muzyki i Piosenki ARS, moją trenerką jest Pani Elżbieta Biskup, która uczyła między innymi takie osoby jak: Ania Wyszkoni, Marzena Korzonek i Hania Hołek. Uczestniczyłam, w warsztatach aktorskich Sfilmowani gdzie miałam możliwość uczyć się i rozwijać od najlepszych.

Udzieliłam pierwszego wywiadu portalowi Media Elite. Można go przeczytać >> TUTAJ <<

Poznałam mnóstwo cudownych osób, które są ze mną aż do dziś i mnie wspierają. Za co dziękuję bardzo!

Na swojej drodze spotkałam ludzi, którzy zrobili mi mnóstwo przykrości, złośliwości, zadali cierpienie. Dzięki nim wiem jak NIE traktować innych (by nie czuli się tak, jak ja wtedy).

Schudłam 15 kg. Jednak to nie koniec walki o lepszą wersję siebie ;) Pozbyłam się mojego naturalnego koloru włosów i przeszłam metamorfozę. Wymieniłam okulary na nowe.

Na blogu pojawił się nowy wygląd. Nawiązałam, współpracę z cudownymi firmami w związku z czym mój blog cały czas się rozwija i portale social media. A to wszystko dzięki Wam! Dziękuję!!

Największym moim sukcesem jest mój Synek, który z dnia na dzień mnie coraz bardziej zaskakuję. Macierzyństwo dodało mi skrzydeł. Już nie boję się spełniać swoich marzeń.

Uważam, że w życiu wszystko jest po coś. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Każde przeżycie nauczyło mnie czegoś. Jestem silniejsza, bogatsza o nowe doświadczenia.

Co w Roku 2017?
Rozwijać swoją pasję śpiew i aktorstwo. Wierzę mocno w to, że dzięki swojej cierpliwości, determinacji i systematyczności wkrótce będę mogła Wam się zaprezentować ze strony muzycznej i aktorskiej.

Zadbać o swoje zdrowie, które ostatnio niestety zaniedbałam.

Walczyć o lepszą wersję siebie. Wrócić do systematycznych treningów i zdrowego odżywiania.

Dalszy rozwój bloga i portali social media.

Po prostu być szczęśliwa i spełniona.. ;)
To tylko część rzeczy, które zamierzam zrealizować. Pomysłów, planów mam mnóstwo! Zapewniam, że nudno nie będzie :)

Moi Drodzy,
życzę Wam, aby ten Nowy Rok 2017 był szczęśliwy, pełen miłości, pomyślności. Spełnienia marzeń i realizacji wyznaczonych celów. A przede wszystkim zdrowia, bo jest najważniejsze! Aby był on lepszy od poprzedniego.

Całuję Was,
Magda

6 komentarzy:

  1. Gratuluję osiągnięć! Życzę Ci abys i w tym roku wytrwale walczyła o swoje!
    shizuko-ai.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję, że wszystkie Twoje pomysły uda Ci się zrealizować i z ich wykonania będziesz zadowolona. Powodzenia!!

    OdpowiedzUsuń