"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

BEAUTYMANIA Event

Hej Kochani! :)

Czy są tutaj Beautymaniacy? Jeśli tak mam coś dla Was!

Targi Beautymania - najnowsze wydarzenie dla miłośniczek piękna.

Już w pierwszy wakacyjny weekend 24 i 25 czerwca 2017 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się pierwsza edycja targów BEAUTYmania organizowana przez portal Face&Look. Wydarzenie to jest adresowane do wszystkich kobiet, które podążają za trendami, śledzą nowinki kosmetyczne i kochają piękno.

Weekend z BEAUTYmania to dostęp do kosmetycznych nowości polskich i zagranicznych marek, trendy kosmetyczne i modowe, pokazy fryzur, nauka makijażu, spotkania ze znanymi makijażystami, stylistami, ekspertami, blogerami, możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, a także specjalne ceny na zakup kosmetyków. Każda kobieta przy zakupie karnetu/biletu otrzyma Beauty Upominek.
Na scenie BEAUTYmania nie zabraknie prestiżowych konkursów, takich jak Festiwal Makijażu MAKE-UP SHOW 2017, Mistrzostwa Stylizacji Paznokci HYBRID SHOW oraz Ogólnopolskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs LASHES SHOW 2017. BEAUTYmania to także świetna muzyka, pyszna kawa, beauty drinki i wakacyjny klimat.
Brzmi zachęcająco. Prawda? ;) Nie może Was tam zabraknąć. Musicie tam być!


Dla moich Fanów mam specjalny kod rabatowy: BMB-E9AX, który daję 50% rabatu na zakup biletów + gratisowe F&L BOX-y. Więcej informacji znajdziecie na www.beauty-mania.pl
Zapraszam serdecznie i do zobaczenia! :)

1 komentarz: