"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

Spełniam marzenia

Witajcie Kochani :)

Wybaczcie, że mało się udzielam na blogu. Pracy, obowiązków przybywa, a doba trwa niestety tylko 24h. Zapraszam Was na Facebooka i Instagram gdzie dodaję więcej i staram się systematycznie ;) Dziś przychodzę do Was z innym wpisem niż zwykle. Prosto z serca o emocjach, marzeniach i podjętych decyzjach.
Zdjęcie Internet

 

Byłam nieśmiała, naiwna, bardzo wrażliwa, brakowało mi pewności siebie. Ludzie to często wykorzystywali i już jako mała dziewczynka spotykałam się z przykrymi sytuacjami typu obrażaniem, wyzwiskami, poniżaniem. Pozwalałam sobą rządzić.

Marzyłam o tym, aby być Gwiazdą, śpiewać. Gdy w telewizji był, program disco polo brałam dezodorant do ręki i śpiewałam, pamiętam, jak by to było dziś. Kilka razy miałam okazję uczestniczyć w lekcji śpiewu. Niestety szybko się skończyło, musiałam zrezygnować. Może nie to, że musiałam, ale zabrakło mi siły, determinacji, aby walczyć o swoje marzenia.

Przełomowym dla mnie momentem była współpraca z Oriflame. Tutaj wszystko się zaczęło. Poznałam cudowne osoby, nauczyłam się, że systematyczna, wytrwała praca jest kluczem do sukcesu. Uczestniczyłam w szkoleniach Kamili Rowińskiej, przeczytałam jej książki, które dały mi niezłego kopa do działania, były motywacją do zmiany swojego życia i myślenia. Udało mi się osiągnąć poziom Managera. Co prawda nie angażuję się już w działania firmy jak kiedyś, ale zawsze będę to miło wspominać, to taka moja „szkoła życia” była ;)

Kiedy na świat przyszedł mój Synek, podjęłam spontaniczną decyzję, że założę bloga. Wtedy nie sądziłam, że coś może z tego być. A tu proszę, w maju będzie, już dwa lata jak istnieję ;) Cieszę się, że Was przybywa, że jesteście ze mną! I dziękuję Wam za to :)

Przez ten czas muzyka cały czas była w moim życiu. Pomagała mi w lepszych, jak i gorszych momentach mojego życia. Kiedyś martwiłam, się tym, co ludzie powiedzą czy wypada, czy też nie. Teraz wiem, że ludzie zawsze będą, mówić czego by się nie robiło. Nie wszystkim wszystko się podoba, każdy jest inny i trzeba to uszanować.

Jestem żoną, matką. Za tydzień moje 24 urodziny. Dojrzałam, wiele w życiu przeszłam i zrozumiałam. Walczę o swoje marzenia, spełniam się i realizuję.

Uczęszczam na zajęcia wokalne do Studia Muzyki i Piosenki ARS. Moją trenerką jest, Pani Elżbieta Biskup jej wychowankami są Ania Wyszkoni, Marzena Korzonek i Hania Hołek. Mam świadomość tego, że mnóstwo pracy przede mną. Jestem na to gotowa. Systematyczna, wytrwała, ciężka praca to klucz do sukcesu. Nic nie przychodzi łatwo. Jednak ja wiem, że warto!! Marzyłam o tym od dziecka. A tu proszę.. Marzenia się spełniają, tylko trzeba im pomóc! :) Mam nadzieję, że za rok uda mi się zaprezentować Wam coś muzycznego i przekazać Wam emocję ;) Robię, to co kocham, jest moją pasją i sprawia mi ogromną radość. Co by się nie wydarzyło muzyka będzie zawsze w moim sercu.

Pamiętajcie, wszystko jest możliwe! Nie ważne co ludzie mówią. Żyję się tylko raz i to jest, Wasze życie macie go przeżyć tak jak Wy chcecie! Nie bójcie się marzyć. Gdybym miała, kiedyś takie nastawienie jak mam dzisiaj może byłabym, w innym miejscu niż jestem teraz. Może tak musiało być. W życiu wszystko jest po coś! ;)
Żyjcie. Jak najlepiej i jak najpełniej to tylko możliwe.

To taka moja krótka historia ;) Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam. A może więcej chcecie takich życiowych postów? ;)

Ściskam Was gorąco i przesyłam mnóstwo pozytywnej energii:*

Magda

14 komentarzy:

 1. Gratuluję odwagi i czekam na efekty tych lekcji ;) Kciuki zaciskam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo, tak trzymaj! Czekam na efekty i może płytę wydasz. Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. oj tak życie ma dla nas miłe niespodzianki tylko warto sięgać po nie

  OdpowiedzUsuń
 4. Brawo, brawo! Bardzo budująca ta Twoja krótka historia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. I spełnianie pasji jest właśnie najważniejsze!

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia!!!! Warto spełniać marzenia :) czekam na jakiś Twój muzyczny wykon :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pani Biskup i Korzonek są z mojego miasta :)

  OdpowiedzUsuń