"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hill

Chcieć To Móc!

Hej, hej Kochani!
Już trochę czasu minęło, odkąd został opublikowany film z moim udziałem dla marki Zelmer. Dziś chce, Wam opowiedzieć jak to się wszystko zaczęło. Działo się oj działo! Jednak zacznę od początku...


 
Firma Zelmer prowadziła akcję Postanowienia". Widzieli post, w którym napisałam, że udało mi się schudnąć 15 kg i planuję pozbyć się jeszcze 10 kg. Po czym wysłali do mnie motywujące zdjęcie, które umieściłam na swoim instagramie i ma szczególne miejsce u mnie w pięknej ramce na ścianie. Muszę przyznać, że miło z ich strony i fantastyczna dawka motywacji!

Pewnego dnia, gdy wracałam, z zajęć wokalu otrzymałam od firmy Zelmer telefon. W tym momencie otrzymałam zaproszenie, aby zagrać w filmie. Przyznam szczerze, że nie zastanawiałam, się długo moja odpowiedz od razu była na tak! Później już tylko były szczegóły co jak, kiedy i scenariusz. Byłam przerażona, ale jednocześnie podekscytowana i szczęśliwa, że to właśnie ja otrzymałam taką szansę. Stwierdzam, że jeśli jest, okazja to trzeba ją dobrze wykorzystać. 


Nagranie odbyło się w Warszawie na siłowni i w domu. Był to jeden dzień jednak bardzo intensywny. Dużo wylanego potu, kilka tych samych powtórzeń. Cudowna ekipa, gdzie mogłam poczuć się jak w domu w dodatku bardzo cierpliwa he. Za co serdecznie dziękuję!

Film ma na celu pokazać Wam moje postanowienie, jakim jest pożegnać zbędne kilogramy. W ubiegłym roku udało mi się schudnąć 15 kg, teraz planuję kolejne 10 kg. Pomimo cukrzycy i policystycznych jajników nie poddaję, się walczę dalej! Nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale #chciećToMÓC! Jeśli czegoś pragniemy, to jest to na wyciągnięcie naszej ręki. Najważniejsze to nie poddawać się, po burzy zawsze wychodzi słońce. Jak my przeżyjemy, nasze życie wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas. Mam nadzieję, że chodź ,trochę Wam zmotywujemy tym filmem do podjęcia decyzji o zawalczenie o lepszą wersję siebie. Pamiętajcie w grupie raźniej. Dołączcie do mnie! :)


Tyle się działo, dzień pełen emocji, cudowne doświadczenie. Oczywiście nie obyło się bez przygód. Zapomniałam butów, które jeszcze do tej pory do mnie nie dotarły. Za to mam wspaniałe wspomnienia! To tak w skrócie Kochani. Bo to trzeba przeżyć samemu i zobaczyć, jakie to są emocję..

Dziękuję firmie Zelmer za zaproszenie, wsparcie mnie w realizacji mojego celu. Cieszę się, że daliście mi szansę pokazania się z innej strony. Całej ekipie, która zajmowała, się realizacją filmu dziękuję za cierpliwość, miłą atmosferę, możliwość pracowania z najlepszymi! 


Kto jeszcze nie widział, to zapraszam do obejrzenia :)
Znajdziecie go tutaj: 


Pozdrawiam!

12 komentarzy:

 1. Właśnie ogladnelam filmik, super!:):)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze gratuluję i trzymam kciuki za realizację Twoich postanowień!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje współpracy i dużo dużo dużo wiary w swoje możliwości! :) bo ogranicza nas tylko negatywne myślenie i nic więcej! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :* Dokładnie, nastawienie jest bardzo ważne w dążeniu do celu :) Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Świetny, motywujący post :) No i przede wszystkim gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, ale super dawka motywacji. Ja również chciałabym spełnić choć raz moje postanowienia do końca, w tym przypadku chciałabym regularnie ćwiczyć, by zgubić brzuszek i zamienić go w mięśnie, no i przestać jeść tak dużo słodkiego :)
  Fajny wpis, jesteś dla mnie motywacją, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się i dziękuję! Trzymam za Ciebie kciuki! Koniecznie daj znać jak Ci idzie :) Pozdrawiam!

   Usuń